Hory Doly

Zaži turistiku s deťmi inak

Vziať deti na Veľký Tribeč bez toho aby sa nudili?

Žiadny problém. Zabav ich s našim horským príbehom plným aktivít!

Ako to funguje

1

1. Stiahni si horský príbeh

V apke alebo PDFku si stiahni náš príbeh na Veľký Tribeč spolu s aktivitami a tipmi na výlet s deťmi. Získaš ho vyplnením objednávky na našej hlavnej stránke. V e-maily, ktorý od nás dostaneš ti príde príbeh spolu s ostatnými benefitmi.

2

2. Priprav sa na nezabudnuteľný výlet

Prejdi si zoznam vecí na zbalenie, trasu výletu, tipy na parkovanie, či reštaurácie a nakoniec samotný príbeh. Povedz deťom, čo ich čaká a môžete vyraziť. Ak nemáte s kým ísť, otvor si v apke, alebo e-maily Prepájator 3000 a dohodnite si výlet s podobne zameranými rodinami po celom Slovensku.

3

3. Zabav sa s deťmi v prírode

Príbeh je rozdelený na stanovištia cca 20 minút od seba počas celého výstupu. Priebežne sleduj mapku a až dorazíte na ďalšie stanovište, prejdite si ďalšiu kapitolu príbehu spolu s aktivitou. Ani sa nenazdáš a budete na samotnom vrchole.

O čom je príbeh

V príbehu „Zmiznutie na Tribeči“ sa spoločne vyberiete do najviac legendami opradeného pohoria na Slovenku – Tribeč. Vydáte sa hľadať priateľa, ktorý sa tu za podozrivých okolností stratil a zistíte, že nie je vôbec ťažké zmiznúť v útrobách Tribeču tiež.

Tak na čo čakáš?

Zaži nezabudnuteľný výlet s deťmi v prírode a to bez boľavých nôžok!