Hory Doly

Zaži turistiku s deťmi inak

Vziať deti na Poludnicu bez toho aby sa nudili?

Žiadny problém. Zabav ich s našim horským príbehom plným aktivít!

Ako to funguje

1

1. Stiahni si horský príbeh

V apke alebo PDFku si stiahni náš príbeh na Poludnicu spolu s aktivitami a tipmi na výlet s deťmi. Získaš ho vyplnením objednávky na našej hlavnej stránke. V e-maily, ktorý od nás dostaneš ti príde príbeh spolu s ostatnými benefitmi.

2

2. Priprav sa na nezabudnuteľný výlet

Prejdi si zoznam vecí na zbalenie, trasu výletu, tipy na parkovanie, či reštaurácie a nakoniec samotný príbeh. Povedz deťom, čo ich čaká a môžete vyraziť. Ak nemáte s kým ísť, otvor si v apke, alebo e-maily Prepájator 3000 a dohodnite si výlet s podobne zameranými rodinami po celom Slovensku.

3

3. Zabav sa s deťmi v prírode

Príbeh je rozdelený na stanovištia cca 20 minút od seba počas celého výstupu. Priebežne sleduj mapku a až dorazíte na ďalšie stanovište, prejdite si ďalšiu kapitolu príbehu spolu s aktivitou. Ani sa nenazdáš a budete na samotnom vrchole.

O čom je príbeh

V príbehu „Cesta za Poludnicou“ sa po nájdení zápisníka doktora Alexa R. vydávate po jeho stopách v snahe zistiť viac o démonovi menom Poludnica. Počas výpravy budete nasledovať zápisky a podstupovať úlohy, ktoré vás dovedú až k jej tajomstvu.

Tak na čo čakáš?

Zaži nezabudnuteľný výlet s deťmi v prírode a to bez boľavých nôžok!